Zamanı çocuğunuz sayesinde geri alabilirsiniz - Partimanya.com
08.02.2016

Bu hayatta ne kadar çok paramız olursa olsun satın alamayacağımız tek şey zamandır. Zaman, satın alınamadığı için olsa gerek hiç durmuyor ve çok hızlı geçiyor. Zamanı geri alamadığımız için de geriye dönüp sadece keşke diyebiliyoruz. Ben  bu konuda dert yanmak yerine farklı bir yol izliyorum. Keşke diye başlayan cümlelerimi, çocuğuma iyi ki dedirterek telafi etme amacı içerisindeyim. Mesela bu hayattaki tek gayem, zamanında yapmak isteyip de yapamadığım şeyleri çocuğumun yapmasını sağlamak. Galiba benim zaman makinem, çocuğum. Zamanda geriye dönüp düşündüğümde, en çok içimde kalan şeylerden birisi de doğum günümü hiçbir zaman kutlayamamış olmam. Şimdi kutlayabilirim tabi ama bu yaştan sonra doğum günümü ancak ve ancak yıllar geriye doğru gitmeye başlarsa kutlarımJ Çünkü bu yaştan sonra yapacağım doğum günü partisi, daha da yaşlandın tastik partisinden öteye geçmezJ

 

Peki çocuğumuza ve bize iyi ki dedirtecek bir parti nasıl düzenlenir? Benim içimde kalan doğum günü partisi, yeni nesil çocuklara pek cazip gelmeyeceğinden ben de internette biraz araştırma yaptım. Satılan parti malzemelerini, parti süslemelerini ve kostümleri görünce keşkelerim daha da arttı. Sanırım yanlış dönemde doğmuşumJ Araştırmalarımı sürdürürken dikkatimi en çok çeken site, partimanya.com oldu. Düşünsem bile aklıma gelmeyecek parti malzemeleri ve süslemeleri partimanya.com’da mevcut. Sanırım önceleri önyargıyla baktığım interneti fazlasıyla sevmeye başladım. İnternet olmasa parti malzemelerini nereden temin edebileceğim konusunda çok sıkıntı yaşayabilirdim. İnternet sayesinde hem zamandan hem de cebimden tasarruf etmiş oldum.

 

Benim içimde kalan şeylerin başında kostüm geldiği ve çocuğumun da kesinlikle hoşuna gideceğini düşündüğüm için spider man kostümü aldım. Doğum günlerinin vazgeçilmezleri olan hediyeleri de unutmamak lazım.  Hediye olarak da, yine benim oynamak isteyip oynayamadığım oyuncaklardan olan renkli frizbi tercih ettim. Sanırım hediye seçiminde bencillik yaptım. Çünkü beraber oynayacağımızı düşünerekten böyle bir tercihte bulundumJ Sonrasında folyolar, latex balonlar, konuşma baloncukları derken inanılmaz bir doğum günü partisi yaptık. Hem biz hem çocuğumuz hem de gelen misafirler çok eğlendi. Keşke yerine iyi ki demek istiyorsanız partimanya.com’u öneriyorum. İyi ki partimanya..

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.