havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

Sırala
Görünüm:
(Pakette 6 Adet)
19,50 TL
(Pakette 6 Adet)
49,50 TL
(Pakette 15 Adet) (6 Paket)
60,00 TL
(Pakette 10 Adet)
45,00 TL
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Winx Parti Malzemeleri

Winx doğum günü partisi ile sizde muhteşem bir yaş günü geçirin. Winx karakterleri ile çocuğunuza harika bir doğum günü partisi düzenlemeye ne dersiniz? Çocuklar Winx karakterlerine ve onun güçlerine hayran oldukları için partilerinde onun malzemelerini kullanmak istiyorlar. Sizde çocuğunuza bu yaş gününde Winx parti süsleri alın ve onu mutlu edin. Peki Winx parti süslerini nereden temin edeceğim? Dediğinizi duyar gibiyiz. Tabi ki Partimanya’dan!

Partimanya lisanslı doğum günü malzemeleri  bünyesinde her çeşit karakteri bulunduruyor. Bunlara Winx de dahil. Peki Winx doğum günü parti malzemeleri içerisinde neler var? Parti için gerekli tüm parti malzemeleri  paketlere dahil mi? İşte Winx parti malzemeleri listesi:

Gördüğünüz gibi Partimanya Winx parti malzemeleri için ihtiyacınız olan her şeyi bulunduruyor. Sizlere de sadece bir tık ile sipariş vermek kalıyor. Böylece her yerde ayrı ayrı parti malzemelerini tamamlamak durumunda kalmayacaksınız. Winx parti süsleri ile eğlenceye hazır olun. Çocuklarınız bu parti süslerine bayılacak. Sizde ucuz parti malzemeleri ile harika bir parti düzenlemenin keyfini yaşayacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.