havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

Teslimat Koşulları
Ödeme onayının ardından;
hafta içi saat 15.00'dan önce vereceğiniz siparişler aynı iş günü, 15.00'dan sonra vereceğiniz siparişler ise ertesi iş günü işleme alınır. 
Cumartesi günü saat 11:00’dan önce vereceğiniz siparişler o gün, saat 11:00’dan sonra  vereceğiniz siparişler ise takip eden Pazartesi günü işleme alınır. Satın aldığınız ürün/ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir. 

Eğer ürün tedarik sürecinde herhangi bir sorun yaşanırsa, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz 0216 352 32 52  no’lu telefon ile sizi arayarak bu durum hakkında bilgi verecektir.


Partimanya.com'a vermiş olduğunuz siparişinizden ardından, e-posta adresinize veya cep telefonunuza SMS olarak siparişinizle ilgili kargo takip numarası gönderilir. Kargo takibinizi, bu numara ile www.partimanya.com ana sayfasında bulunan “kargo takip” bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Normal şartlar altında, İstanbul içindeki teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; İstanbul dışı teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır. 

Paketinizin elinize zamanında ulaşabilmesi için lütfen teslimat ve irtibat bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz. 
Siparişinizin kargo tarafından adresinize kaç gün içinde teslim edileceğini öğrenmek için tıklayınız.


Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir. Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır. 

Partimanya.com’dan verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık varsa ya da ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa lütfen kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bu konuda bizimle iletişime geçiniz.


Saygılarımızla.

www.partimanya.comT-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.