havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

Sırala
Görünüm:
(Pakette 1 Adet) (70cm x 300cm)
59,50 TL
(Pakette 6 Adet)
22,50 TL
(Pakette 6 Adet)
19,50 TL
(Pakette 24 Adet)
29,50 TL
(1 Adet) (135cm x 45cm)
295,00 TL
(Pakette 6 Adet)
49,50 TL
(Pakette 10 Adet)
45,00 TL
(Pakette 1 Set)
59,50 TL
(Pakette 1 Adet) (5 Metre)
20,00 TL
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Sünnet Partisi İçin Tüm Malzemeler Partimanya’da!

Sünnet partisi, minik erkek çocukları için toplumumuzda düzenlenen özel bir organizasyondur. Sünnet olan minikler için yakınlar ile birlikte vakit geçirmek adına sünnet partisi düzenlenir. Böyle organizasyonlarda çoğu zaman gelenekler gereği sünnet olan minik çocuğa latın hediye edilebilmektedir. Aynı zamanda sünnet partisi düzenleyen aile de misafirleri için minik hediyelikler hazırlar. Bu hediyelikler sünnet hediyelik ürünleri olarak adlandırılmaktadır.

Sünnet partileri düzenlerken alanı renklendirmek için sünnet parti seti ve parti süsleri kullanılmaktadır. Bu ürünler, partinin anlam kazanmasına yardımcı olur. Sünnet parti malzemeleri ile tüm alan en güzel şekilde süslenir. Misafirler ve özel kutlama zamanı için hazırlıklar yapılır. Sizlerde bir sünnet partisi düzenlemek istiyorsanız ve bunun için sünnet parti setlerine ihtiyacınız varsa Partimanya’ya başvurabilirsiniz. En kaliteli sünnet parti malzemelerini en uygun fiyatlara satın almanın yolu Partimanya’dan geçer.

Partimanya sünnet parti malzemeleri için mavi-beyaz konseptte harika ürünler sunuyor. Karton bardakları, masa örtüleri, sünnet partisi pipetleri, külah kutular, yelpaze süsler, afişler, süs dalgaları, kavanozlar, lolipoplar, fotoğraf aksesuarları ve nazar boncuklu balonlar için sizler de hemen sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda kişiye özel afiş de Partimanya sünnet parti seti içerisinde mevcuttur. Bir organizasyon düzenlemek bireylere her zaman meşakatli görünebilir. Fakat Partimanya bu zorlukları sizler için ortadan kaldırıyor. Malzemelerinizi hemen temin edebilir ve özgürce kullanabilirsiniz. Bu sayede sünnet parti süsleri için çok uzun süre önceden araştırma yapmaya ve malzemeleri bir araya getirmeye çalışma sorunundan arınmış olursunuz.

Partimanya sünnet parti seti kategorisi içerisinden partiniz için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri seçebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Güvenli alışverişin doğru adresi Partimanya, sünnet parti malzemeleri için de sizlere yardımcı olmaya hazır. Nakit, kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Çocuğunuzun bu özel sünnet partisini taçlandırmak için sizlerleyiz. Mutlu, neşeli ve eğlenceli partiler geçirmeniz dileği ile…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.