havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

Sırala
Görünüm:
(10 Kişilik)
79,50 TL
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Pinyata Çeşitleri

Pinyata çeşitleri ve partilerde pinyata kullanımı aslında çok eski zamanlardan bugüne gelen bir alışkanlıktır. Meksikalı çocuklar doğum günleri ve kutlamalarda pinyata yapımını bir gelenek haline getirmiş ve günümüze kadar yayılmasını sağlamıştır. Pinyata aslında eğlenceli bir oyunun oynanmasını sağlayan ana malzemedir. Bir balon yardımı ile büyük bir maket oluşturulur ve içine şeker çikolata ( bazen de eğlence amaçlı un ve su ) eklenir. Pinyata modellerinin bir de sopası bulunur. Ardından oyun başlar. Oyuna başlayan kişinin gözleri bağlanır ve eline sert olmayan bir sopa verilir. Gözleri bağlı olan kişi bu sopa ile pinyatayı bulup vurmaya çalışır. Bu eğlenceli oyun özellikle doğum günü partileri için çocukları çok eğlendiren bir aktivitedir.

Yetişkin bireyler de arkadaşları ile eğlenme amaçlı bu oyunu sıkçaa oynarlar ancak pinyata içine şeker yerleştirme bir gelenek olarak algılandığı için genelde çocuklar daha çok tercih eder. Kız partisi pinyata çeşitleri genelde pembe renkli ve püskülleri olan pinyata modelleridir. Erkek partisi pinyata çeşitleri ise daha çok mavi renk ağırlıklıdır. Ayrıca pinyatanın en dış kısmında kız ve erkek için çizgi film karakterlerinin bulunduğu modellerde mevcuttur.

Partinizde bu eğlenceli oyunu oynamak ve en sevdiğiniz karakterler ile rengarenk bir model satın almak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.