Patimanya’da Herşey Bir Bütün!
08.02.2016

Balonlar bize hep küçüklüğümüzü anımsatan ve kaç yaşına gelirsek gelelim gördüğümüzde bizi mutlu eden renkli dünyalardır. Küçük çocuklar kollarından ayırmadıkları o uçan cisimlere hayaller ve umutlar bağlarlar. Böylesi küçük bir cisim küçük büyük herkesi mutlu ettiği için insanlar mutlu günlerinde onları kullanmayı tercih eder. Doğum günlerinde, yaz partilerinde, yılbaşı partilerinde… Her partinin konseptinde mutlaka renkli balonlar yer alır. Zaten partiler eğlenme amaçlı şölenler olduğu için kullanılan parti malzemelerinde renkliliğe önem verilir. İnsanlar partiler düzenlerken her şey amaca uygun olsun ve eksik oluşmasın isterler. Bu yüzden çoğu parti organizasyon sıkıntıları sebebiyle iptal edilir. Oysaki partiler insanları motive eden ve eğlendiren planlardır. 

Bugün her yere koşturmak istemedikleri için canlı ve eğlenceli partileri iptal etmek zorunda kalan herkese bir öneride bulunacağım. Zamanında parti düzenleme konusunda benimde ağzım yandı açıkçası. Ama daha sonraPartimanya ile tanıştım ve olanaklarını görünce hayrete düştüm. Normalde bardaklar, tabaklar, örtüler, duvar süsleri için oradan oraya koştururken partimanya ile tüm bunların tek bir yerden kolayca elde edilebildiğini gördüm. Üstelik normalde farklı yerlerden temin ettiğimiz malzemeler birbirine pek uyum sağlamıyordu ve bütün olarak birleştiğinde hoş bir görünüme sahip değildi ama partimanya da her şey konseptli olduğu için tüm parti malzemeleriniz seçtiğiniz konsepte göre ayarlanıyor. Yani her şey bir bütün içerisinde. Konseptler arasında ise Kız & erkek çocuk, Yetişkin, bekarlığa veda gibi çeşitler bulunuyor. 

Sizde www.partimanya.com web sitesini ziyaret ederek parti konseptlerini ve indirimli parti ürünlerini inceleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle partide eksiklik var mı? Diye düşünmeden gönlünüzce eğlenmenin tadını çıkarın. Üstelik Partimanya’da Türkiye’nin her yerine kargo 5,90 TL ve tüm 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.