Partide eğlenmek kadar kolay...
08.02.2016

Arkadaşlarım tarafından sürekli bir partiye davet edildiğim için hafta sonlarım eğlenmekle geçiyor. Değişik konseptler de olan bu partilerin, parti konusunda ki ufkumu açtığını düşünürdüm ama yanılmışım. Bir partide ağzımdan çıkan ‘’ Ben daha iyisini yaparım’’ cümlesi ve yanımdakilerin de ‘’Sen çok daha iyisini yaparsın’’ diye  blöfümü görmeleri sonucu, üzerime parti düzenleme ihalesi kaldı. O an kolay gibi görünen ve gaza gelip atıp tutmama sebep olan bu durum, işin içerisine adımımı atmamla beraber çok zor bir durum halini aldıJ Partinin konsepti konusunda ki kararsızlığım, partiye 10 gün kalmasına rağmen elimi kolumu bağlıyordu. En son yine kararsızlığın doruklarındayken aklıma; yeni yıl partilerinin o yıl içerisinde ki en özel ve en çok eğlendiren parti olduğu geldi. Ben de yılbaşı olmasa bile yılbaşı konseptinde bir parti düzenlemeye karar verdim.

 

Anlattığım insanlara başta garip gelen bu fikir, ‘’aslında değişik ve eğlenceli olabilir’’ dedirtmeye başlayınca cesaretlenmeye başlamıştım. Ama fikir aşamasında bile bu kadar zorlanırken şimdi iş sahaya inmeye gelmişti ve açıkçası bundan sonra olacakları bende merak ediyordumJ Yana yana partinin dekorunda kullanacağım parti malzemelerini ararken partimanya.com’a rastladım ve bundan sonrası gerçekten çorap söküğü gibi geldi. Herkese parti için çok uğraşıyormuş izlenimi veriyordum ki sırrım ortaya çıkmasınJ Partimanya sağolsun, altından nasıl kalkarım diye düşündüğüm herşeyi 2 tıkla çözdü. Çünkü bir partide olması gereken her türlü parti malzemelerini, süslerini, kostümlerini partimanya.com sizin önünüze seriyor. Size bir tek ‘’neyi nereye koysam’’ derdi kalıyor.

 

Parti malzemelerini çok çok bulabileceğiniz bu site de değişik konseptler için fikir de edinebilirsiniz. Hele ki bu konuda tecrübesizseniz partimanya.com’un tecrübesinden faydalanmalısınız. Parti gecemin renklenmesine ve eğlencesine büyük katkısı olan, parti düzenlemeyi parti de eğlenmek kadar kolay kılan Partimanya’ya bir kez daha teşekkür ediyorum.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.