Kusursuz Parti: Volume 1
08.02.2016

Öyle bir parti düzenlemek istiyorum ki ne çocukları birilerine bırakmak zorunda kalalım, ne de kendi eğlencemizden olalım. Bu yüzden değişik bir organizasyon yapmaya karar verdim. 7’ den 77’ ye herkesin eğlenebileceği, unutmayacağı ve unutturmayacağı bir parti olmasını dileyerek çalışmalarıma başladım. Önceliğim sosyal hayatımızın yönünü belirleyen çocuklar. Onlar da parti gecesinden paylarını fazlasıyla alacaklar. Herkese hitap etmek başlı başına zor zanaat. Sadece parti organizasyonu değil, herhangi bir şeyin herkes tarafından kabul görmesi için yaptığınız işin kusursuz olması gerekir.

 

Böyle bir parti düzenlemenin en zor kısmının parti ortamını yaratmak olacağı kanısındaydım. Ta ki internette araştırma yaparken partimanya.com’a rastlayana kadar. Üzerimden öyle bir yük aldı ki, benim diyen kamyon alamazdıJ En büyük sıkıntım parti malzemelerinin temini konusundaydı. Çocuklar ve bizim için kostümler, parti dekoru için süs malzemeleri, mumlar, balonlar derken işin içinden nasıl çıkacağımı şaşırmıştım. Partimanya.com imdadıma yetişti ve gereksinim duyduğum her şeyi hatta fazlasını önüme serdi. Sanki siteyi benim partim için açmışlarJ

 

Birbirinden yaratıcı bir çok parti malzemesi parmağımızın bir tık ucunda. Ne yapabilirim, nerden alabilirim diye kara kara düşünürken, bir anda  hangisini seçsem kolaylığına terfi edeceksiniz. Parti malzemeleri konusunda, ürün kategorisinde ki çeşitliliğiyle fark yaratan bir site. www.partimanya.com’a tıklayarak partinizi renklendirin. Size sadece müziğin sesini açmak kalsın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.