havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

Sırala
Görünüm:
(Pakette 1 Adet)
1,50 TL
(Pakette 1 Adet)
1,50 TL
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Karton Çantalar ile Renkli Hediyeler Sunabilirsiniz!

 

Karton çantalar renkli renkli seçenekleri ve tasarımları ile hediye paketlerini artık geride bırakıyor. Çünkü incelediğimizde hem taşıma hem de paketleme görevi görüyor. Hediye poşetleri de böylelikle hem daha renkli hem de daha orijinal görünüyor.  Partiler de dostlarınız ayrılırken onlara yiyecek ikramlarında bulunmak istiyorsanız parti hediye poşetlerini kullanabilirsiniz. Ya da bir arkadaşınızın doğum günü partisine katılacaksanız hediyenizi bu hediye çantası içine yerleştirebilirsiniz. Böylece daha şık bir görünüm sağlayacaktır.

Doğum günü hediye poşetleri yani karton çantalar diğer ince hediye paketleri gibi açılırken yırtılmaz. Hediyeyi alan arkadaşınız bu paketi dilediği gibi saklayabilir ya da daha sonra kullanabilir. Üstelik renkleri çok canlı ve eğlenceli renklerdir. Sizde sayfamız üzerinden tüm karton çanta renklerimizi ve modelleri inceleyebilirsiniz.

Karton çantalarımız arasında puantiyeli modeller de yer almaktadır. Ayrıca farklı paket açım alanı ile hediye çantaları da sizlere sunduğumuz diğer kullanışlı modeller içerisinde bulunur. Eğer sizde hediyenizi yerleştirecek bir hediye çantası ya da partinizin sonunda davetlilerinize ikram için kullanacağınız karton çanta modelleri arıyorsanız Partimanya ürünleri tam da size göre. Hemen kolayca sipariş verin. Ürününüz kapınıza kadar gelsin. Kapıda ödeme ve kredi kartı gibi ödeme kolaylıklarımız mevcuttur. Ayrıca kargo ücreti sadece 5.90 TL’dir. Bu fırsatı sakın kaçırmayın. Eğlence dolu partiler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.