Görünüm:
(Pakette 24 Adet)
6,75 TL
(Pakette 24 Adet)
6,00 TL
(Pakette 24 Adet)
6,75 TL
(1 Adet) (135cm x 45cm)
59,50 TL
(Pakette 10 Adet)
22,50 TL
(Pakette 10 Adet)
6,00 TL
(Pakette 10 Adet)
7,50 TL
(Pakette 1 Adet)
17,50 TL
(Pakette 1 Set)
17,50 TL
(Pakette 1 Adet) (5 Metre)
9,75 TL
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

İyi Bir Dinozor Parti Malzemeleri

İyi bir dinozor doğum günü partisi ile sizde muhteşem bir yaş günü geçirin. İyi bir dinozor karakteri ile çocuğunuza harika bir doğum günü partisi düzenlemeye ne dersiniz? Çocuklar İyi bir dinozor karakterine ve onun gücüne hayran oldukları için partilerinde onun malzemelerini kullanmak istiyorlar. Sizde çocuğunuza bu yaş gününde iyi bir dinozor parti süsleri alın ve onu mutlu edin. Peki İyi bir dinozor parti süslerini nereden temin edeceğim? Dediğinizi duyar gibiyiz. Tabi ki Partimanya’dan!

Partimanya lisanslı doğum günü malzemeleri  bünyesinde her çeşit karakteri bulunduruyor. Bunlara İyi bir dinozor de dahil. Peki İyi bir dinozor doğum günü parti malzemeleri içerisinde neler var? Parti için gerekli tüm parti malzemeleri  paketlere dahil mi? İşte İyi bir dinozor parti malzemeleri listesi:

Gördüğünüz gibi Partimanya İyi bir dinozor parti malzemeleri için ihtiyacınız olan her şeyi bulunduruyor. Sizlere de sadece bir tık ile sipariş vermek kalıyor. Böylece her yerde ayrı ayrı parti malzemelerini tamamlamak durumunda kalmayacaksınız. İyi bir dinozor parti süsleri ile eğlenceye hazır olun. Çocuklarınız bu parti süslerine bayılacak. Sizde ucuz parti malzemeleri ile harika bir parti düzenlemenin keyfini yaşayacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.