İlk Yaş Günüm
08.02.2016

Birinci yaş günü çocuklar için küçük, anne babalar için büyük bir adım olmuştur her zaman. En değerli varlıklarının dünyaya gelişinin üzerinden tam 1 yıl geçmiştir. Artık günün çoğu onun ağzından çıkan harflerin yan yana gelip anne ya da baba olarak çıkmasını beklemekle geçmeye başlamıştır. Hatta bu konu üzerine iddiaya bile girilmiştir.1 yaş doğum günü partisi aynı zamanda ailenin eseriyle övündüğü andır. Çocuk o günle alakalı hiçbir şey hatırlamaz belki ama emin olun aile, bu özel günü diğer doğum günlerinden daha iyi hatırlamasını sağlayacaktır. Biz de bu özel günü daha da özel kılmak adına bazı önerilerde bulunmak istedik.

 

Belki çocuk için hayatında ki en önemli doğum günü kutlaması olmayacaktır ama aile için çocuğunun en özel doğum günü olacağı kesin. Partiye olan özen de bu doğrultuda özel olacaktır. Öncelikle partinin saati iyi belirlenmelidir. Çocuğun öyle uykusu sonrası daha uygun olabilir. Çünkü daha öncesi huysuz olmasına sebebiyet verecektir. Uykusunu aldıktan sonra kendiyle beraber sizi de rahat ettirecektir. Parti öncesi kadar parti sonrasını da düşünmek gerektiğinden kullan at tabak ve bardak tercih edebilirsiniz. Mekân olarak ise ufaklığın huzurunu da düşünerek, kendini yabancı hissetmeyeceği bir yer seçmenizde fayda var.

 

 Şimdi gelelim partiyi parti yapan süslemelere. Çocuğunuzun arabasını mekâna getirerek folyo ve balonlarla süsleyerek daha renkli hale getirebilirsiniz. partimanya.com’da 1 yaş özel ürünleri var. Mama sandalye setinden peçete ve tabaklara kadar hepsini takım olarak bulabilirsiniz. 1 yaş doğum günü takımlarının arasında ki favorim ise ‘’küçük dinozorlar’’. Bu konsept ile diğer ufak misafirlerinizin de eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Partimanya.com’un sitesini ziyaret ederek partiniz için daha farklı fikirler edineceksiniz. Unutmayın her başarılı partinin arkasında Partimanya vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.