Her yaşın bir güzelliği var
08.02.2016

Doğum günü kutlamalarının yaşı olduğuna asla inanmam. 35 yaşındayım ve bugüne kadar her yıl öyle ya da böyle bir şekilde kutlamalar yapıp o günün özelliğini korumaya çalıştım. Her ne kadar annem daha 25’ime geldiğimde koca kız oldun doğum günü mü kutluyorsun diye hevesimi kırmaya çalışsa da beni inadımdan vazgeçirmeye gücü yetmedi. Aksine ben her yıl daha da anlamlı olduğunu düşünürüm doğum günlerinin. Yeni bir yıl birçok anıyı arkada bırakıp yeni anılara, maceralara, güzelliklere hatta üzüntülere kucak açmak demek oluyor. Ama her ne olursa olsun bundan keyif almak; doğum gününü anlamlı kılıyor. İşte böyle düşüne düşüne her yıl farklı konseptlerde partiler hazırladım, sevdiklerimi çağırıp birlikte iyi vakit geçirmeye çalıştım.

 

Bundan evvel parti konseptleri için kendim uğraş göstermiyordum ancak bu sefer farklı olmasını istedim. Parti malzemeleri satan siteden hayal ettiğim partiye uygun parti malzemeleri seçtim. Siz de bu tür şeylerden hoşlanıyorsanız mutlaka bakın derim; sitenin adı; partimanya.com. Sitede akılınıza gelebilecek her çeşit parti malzemesi var. Doğum gününden bekarlığa vedaya kadar her türlü partiye uygun çok şeker malzemeler mevcut. Bekarlığa veda kısmını henüz deneyimlemedim ama arkadaşım sayesinde deneyimlemiş kadar oldum. Her şeyin bütün ve harika olduğu bir parti oldu. Ve anladım ki böyle özel günlerde kendi planladığın doğrultuda bir organizasyon yapmak; sonradan pişman olma riskini sıfıra indiriyor.

 

Ben ne organizasyonlar gördüm hepsi hüsrandı. Hem böyle olunca daha da anlamlı oluyor sanki gün. Şimdi 1 ay sonra annemin doğum günü var. Gerçi her ne kadar doğum gününü gençler için icat edilmiş bir teknolojik alet gibi görse de onun bir parti hazırlayacağım. Çok hoşuna gidecek itiraf edemeyecek ama olsun, mutlu olsun yeter! Bu günler bunun için var zaten değil mi ama?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.