havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Doğum Günü Hediyeleri ve Parti Oyuncakları

Doğum günü hediyeleri  partinin anısını yaşatmak adına davetliler için hazırlanın minik armağanlardır. Hepimiz partimizin unutulmaz anılarla bezenmesini ve uzun zaman geçse de unutulmamasını isteriz. Doğum günü partisi hediyelerinin amacı da aslında budur. Katılan tüm sevdiklerinize hediye edeceğiniz minik anahtarlıklar, saç tokaları ya da köpük balonlar uzun zaman süresince hatırlanmanızı sağlar.

Burada önemli olan okta parti konseptinize uyacak ve katılımcılara hitap edecek parti oyuncak çeşitlerini bulmak. Oldukça dekoratif hediye ve oyuncak çeşitlerini sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Eğer minik bir prenses partisi yapıyorsanız parti davetlilerine renkli renkli el aynaları hediye edebilirsiniz. Böylelikle sürekli kendilerine bakmak için aynayı kullanan diğer prensesler her defasında sizi ve partinizi hatırlayacaktır. Aynanın dışında prenses tacı parti hediyelerini de tercih edebilirsiniz. Eminiz ki hep birlikte prenses taçlarınız ile çekeceğiniz fotoğraflar ileri de tebessüm nedeniniz olacak.

Eğer düzenlediğiniz parti minik bir erkek partisi olacaksa size sunacağımız parti oyuncakları tavsiyelerinden ilki minyonlar köpük balon olacak. Küçük prensler bu köpük balonlar ile inanılmaz eğlenceli zamanlar geçiriyor. Ama dilerseniz futbol topu ile süslenmiş anahtarlıkları da tercih edebilirsiniz.

Parti hediyeleri dışında minyonlar balon köpük gibi parti oyuncakları üzerinden bir hediye planlıyorsanız dinazorlar, inşaat araçları ve itfaiye parti oyuncakları tam size göre. Sizde bütün hediye ve oyuncak çeşitlerimizi inceleyin ve en uygun fiyatlar ile sipariş verin. Kaliteli hediye ve oyuncaklar ile tüm arkadaşlarınıza muhteşem armağanlar verin. Siparişler tek bir tık ile kapınıza kadar ulaşacaktır. Siparişinizi verdiğinizde sitemiz üzerindeki kargo takip alanından takip sağlayabilirsiniz. Keyifle zaman geçireceğiniz ve hiç unutulmayacak anılar biriktireceğiniz partiler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.