Haydi Sürpriz Doğum Günü Partisine!
08.02.2016

Dostlar kolay elde edilemeyen, sırlarımızı paylaştığımız kişilerdir. Bizlere yeri geldiğinde bir aile bireyi kadar yakınlık gösterirler. Onlar bizlere bu kadar yakın olduğu için onların önemli günlerine dair aylar öncesinden düşünmeye başlarız. Bu önemli günlerden en önemlisi de şüphesiz doğum günleridir. Bu yazımızda sizi derin düşüncelerden kurtaracak harika bir çözüm sunmak istedik.

En yakın arkadaşınız için düzenlemek istediğiniz partide ihtiyacınız olan her şeye nasıl yetişeceğinizi, neler seçmeniz gerektiğini biz biliyoruz! Partimanya olarak dostunuz için muhteşem konseptlere sahibiz. Aslına bakılırsa Partimanya’da nereyi nasıl süsleyeceğiniz, hangi parti malzemelerini seçeceğiniz partiye katılmak kadar eğlencelidir. Şöyle bir bakacak olursak Partimanya’da yetişkin seçimleri için şık çemberler, kalpler partisi, cup cake partisi, Hollywood partisi, bıyık partisi, baykuş partisi gibi çokça parti konseptleri mevcut. En yakın arkadaşınızın tarzı ve zevkini tabi ki en iyi siz bilirsiniz. Partimanya.com’a girerek yetişkin konseptlerinden arkadaşınızın hoşuna gidecek olan seçimi yaptığınızda neredeyse her şeyi halletmiş olacaksınız. Tahmin edin bu kadar kolay olacağını sizde düşünmüyordunuz!

Partimanya’nın Konsept Seçimlerinin İçinde Neler Mevcut?


Siz konsepti belirlediğiniz zaman içinde bulunan bütün malzemeler o konsepte uygun oluyor. Hemen malzemeleri sayalım. Mesela şık çemberler partisini seçtiniz. Bu parti malzemelerinin içinde: Peçete, masa süsü, duvar stickerları, asmalı duvar süsleri, renkli pipetler, desenli mumlar, kürdanlar, tabaklar, bardaklar ve masa örtüleri bulunuyor. Bu malzemeleri elde edince de geriye sadece muhteşem renk şöleni sunan süsleri mekana yerleştirmek kadar eğlenceli bir iş kalıyor. O zaman haydi sürpriz doğum günü partisine!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.