havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

Sırala
Görünüm:
(Pakette 8 Adet)
12,50 TL
(Pakette 8 Adet)
14,50 TL
(Pakette 16 Adet)
14,75 TL
(Pakette 24 Adet)
9,75 TL
(Pakette 24 Adet)
9,75 TL
(Pakette 10 Adet)
8,00 TL
(Pakette 10 Adet)
8,00 TL
(Pakette 1 Adet)
20,00 TL
(Pakette 1 Adet) (5 Metre)
9,75 TL
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Harika Kanatlar Parti Malzemeleri

Harika Kanatlar karakteri ile çocuğunuza harika bir Harika Kanatlar doğum günü partisi düzenlemeye ne dersiniz? Çocuklar Harika Kanatlar karakterlerine ve onların güçlerine hayran oldukları için partilerinde onun malzemelerini kullanmak istiyorlar. Sizde çocuğunuza bu yaş gününde Harika Kanatlar parti süsleri alın ve onu mutlu edin. Peki Harika Kanatlar parti süslerini nereden temin edeceğim? Dediğinizi duyar gibiyiz. Tabi ki Partimanya’dan!

Partimanya lisanslı doğum günü malzemeleri  bünyesinde her çeşit karakteri bulunduruyor. Bunlara Harika Kanatlar da dahil. Peki Harika Kanatlar doğum günü parti malzemeleri içerisinde neler var? Parti için gerekli tüm parti malzemeleri  paketlere dahil mi? İşte Harika Kanatlar parti malzemeleri listesi:

Gördüğünüz gibi Partimanya Harika Kanatlar parti malzemeleri için ihtiyacınız olan her şeyi bulunduruyor. Sizlere de sadece bir tık ile sipariş vermek kalıyor. Böylece her yerde ayrı ayrı parti malzemelerini tamamlamak durumunda kalmayacaksınız. Harika Kanatlar parti süsleri ile eğlenceye hazır olun. Çocuklarınız bu parti süslerine bayılacak. Sizde ucuz parti malzemeleri ile harika bir parti düzenlemenin keyfini yaşayacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.