Gizemli Parti Konseptleri
08.02.2016

İçerisinde gizem barındırdığından özellikle erkek çocukları için süper kahraman veya korsan kostümleri oldukça rağbet görür. Spiderman, Korsan Jack, korsan göz bantları, oyuncak kılıç gibi simge olan parti malzemeleri ilgi çekenlerden birkaçıdır. Çocuğunuz için düzenleyeceğiniz doğum günü partisi, içerisinde kostüm konsepti de barındırıyorsa değmeyin çocuğunuzun keyfineJ  Tabi kostüm temali bir parti düzenleyeceksiniz, davetiyelerden tutunda süslemelere kadar o konsepte uygunparti malzemeleri tercih edilmelidir. Mesela korsan temalı bir parti düzenlemek istiyorsunuz; o zaman davetiyenin adres kısmına define haritası koyarak kompozisyonu tamamlayabilirsiniz.

 

Madem define haritasını davetiyemize yerleştirdik, bari daha da gizemli hale getirelim. Nasıl mı? Davetiyemizi rulo haline getirerek bir kurdelayla bağlayabilir ya da yine rulo haline getirip bir şişenin içerisinde sunabiliriz. Süper kahraman temasında aklınız kaldıysa onun için de farklı önerilerde bulunabiliriz. Örümcek adamı sevmeyen çocuk hatta yetişkin yoktur. Bu şekilde oluşturulacak bir konsept için yine davetiyelere beyaz ipler yapıştırılarak örümcek ağı hissiyatı verilebilir. Ağın ortasına da çocuğunuzun resmini koyarsanız tamamdır. Parti malzemelerini ve süslemelerini de örümcek ağı temasına uyacak şekilde seçerseniz partiye bizi de davet edebilirsinizJ Küçüklüğümüzde eksik kalan şeyleri sayenizde tamamlamış oluruzJ

 

Bu anlattıklarımız veya daha farklı bir konsept için her türlü parti malzemelerine ulaşabileceğiniz, daha farklı fikirler edinebileceğiniz adres ise; Partimanya.com. ‘Çocuk olsak ne isterdik’ düşüncesiyle kurulan ve çocukların isteklerine cevap verebilmek adına ürünlerini şekillendiren Partimanya.com; sadece erkek çocuklarını değil aynı zamanda kız çocuklarını da mutlu edecek konseptleri bünyesinde barındırıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.