En özel hatıram – Partimanya.com
08.02.2016

Hayatı yeni yeni tanımaya başlayan, gördüğü her şeyi merakla inceleyen, hayatın zorluklarını henüz bilmediği için her şeye eğlence gözüyle bakan ufacık tefecik bir çocuktum daha. Hayatta en çok gördüğüm, bildiğim, tanıdığım ve güvendiğim kişiler annem ve babamdı. O gün annemle babam normalde olduklarından daha bir hareketliydiler. Ben ise her zamanki gibi meraklı gözlerle onların yaptıklarını takip etmekle meşguldüm. Nedense o gün benimle normalden daha çok ilgileniliyordu. Bu işte bir gariplik vardı çocuktum ama anlıyordum. Babam duvarlara renkli kâğıtlar asarken annem ise mutfakta gülen gözleriyle bir şeyler hazırlıyordu.

 

Daha önce evi hiç bu kadar renkli görmemiştim. Her tarafta balonlar, süslemeler, hediye paketleri, sanki evde değil de eğlence parkında gibiyim. Ben evde ki renk cümbüşünü ve süslemeleri incelerken, ardı arkası gelmeyen zil sesiyle beraber eve sırayla birileri gelmeye başladı. Hepsinin elinde de aynı şekilde süslenmiş paketlerden vardı. Daha önce de ilgi üzerimdeydi ama o gün üzerimdeki ilgi bir başkaydı. Her gelen önce beni öpüyor sonra çok da hoşlanmadığım bir şekilde yanaklarımı koparmak suretiyle seviyorlardı. Belki de yanaklarımın zurna çalıyormuşum gibi görünmesi, o günün eseridirJEve gelen insan sayısı hızla artarken annem, televizyonda gördüğümde ne işim varsa bırakıp gözümü ayırmadan izlemeye başladığım Sindirella’nın giydiği elbiseyi giydirmeye başladı. Çocuğum diye belki ama bu durum çok hoşuma gitmeye başlamıştı.

 

Daha Sindirella’nın elbisesine sevinirken yine annem; üzerinde mumlar olan pastayla geldi ve bir anda elden ele yine öpücükler arasında gezmeye başladım. Daha sonra anlayacaktım ki bugün hayatta oluşumun 4. yılıydı. Tüm bu davetliler, yanak sündürmeler, süslemeler ve kostümler benim hayatta geçirdiğim ilk dört yıl içinmiş. Bu benim hatırladığım ilk doğum günü partimdi. Babamın dediğine göre bu özel günün yıldızı benimle beraber partimanya.com’muş. Renk cümbüşünün, süslemelerin, hediyelerin, kostümlerin ve parti malzemelerinin bir araya gelmesi Partimanya.com’un eseriymiş(yanak sündürmek hariçJ ). Her çocuğun hatırladığı ilk doğum günü partisi vardır mutlaka. Eğer Partimanya olmasaydı, o günü hatırlamamı sağlayan kostümler ve süslemeler de olmayacaktı.  Belki de hatırladığım ilk doğum günü partisi 6. Ya da 7. yaş günü olacaktı. Siz de çocuğunuzun anılarında yer eden bir parti düzenlemek istiyorsanız, partimanya.com’u mutlaka ziyaret etmelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.