Cadılar Bayramı Partimize Hoşgeldiniz - Partimanya.com
08.02.2016

Kim demiş cadılar bayramı bizim ülkemizde kutlanmaz diye? Cadılar bayramını kutlamak için illa diğer ülkerde kutlandığı günü beklemek ve illa o gün kutlamak zorunda değiliz. Cadılar bayramı bir parti konseptidir. Bu konsepti, doğum günü partinize veya arkadaşlarınızla toplanıp eğlenmek için düzenleyeceğiniz herhangi bir partiye uygulayabilir, çok da güzel sonuçlar alabilirsiniz. Eminiz ki böyle bir parti yaptığınız taktirde, çok ilgi çekeceği gibi başkaları tarafından da kendi partilerine uyarlanacaktır.

 

Cadılar bayramı partisi, ülkemizde çok fazla görmediğimiz ama televizyonlardan pek de yabancı olmadığımız bir parti türüdür. İlginç olan kısmı ise; cadı kelimesinin özünde korku teması barındırmasına karşın eğlenceyle bu kadar güzel harmanlanması ve küçük çocukların, cadılar bayramının en önemli karakterleri olmasıdır. Düşünsenize bizim de öcüler bayramımız olduğunuJ O zaman belki de öcü kelimesi, çocuklara korkmayı değil eğlenmeyi çağrıştırırdı. Güzel bir cadılar bayramı temalı bir parti yapabilmek için en önemli gereksinimler; bu temayı tamamlayacak parti malzemeleri ve parti kostümleridir.

 

Böyle bir parti düzenlemek için öncelikle cadılar bayramına uygun parti malzemeleri seçilmelidir. Hepinizin balkabağı dediğini duyar gibiyimJ Evet, balkabağı herkes için cadılar bayramını çağrıştıran en öne çıkmış figürdür. Bu yüzden Işıklı balkabağı, parti dekorunuzda mutlaka kendisine yer bulmalıdır. Önem sırasına göre balkabağını takiben; ışıklı cadı burnu, gözlüğü, cadı şapkası ve süpürgesi partinizi daha eğlenceli kılacak diğer aktörlerdir.

Parti süslemelerinde ise, gelenlere cadılar bayramı partisinde olduklarını hissettirecek balkabağı latex balonlar, plastik mezar taşı ve yanıp sönen yön tabelaları tercih edilebilir. Bu ve benzeri daha birçok cadılar bayramı parti malzemelerini ve parti süslemelerini; parti dünyasının değişmeyen adresi Partimanya.com’da bulabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz:)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.