havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

Cadılar Bayramı Parti Malzemeleri

Cadılar bayramı yaklaşıyor. Peki hazırlıklar tamam mı? Şeker poşeti, cadılar bayramı parti malzemeleri, Kostümler ve parti için süslemeler? Her yıl heyecanla beklenen cadılar bayramı için hazırlıkla en az 1 ay öncesinden başlar. Eğlence dolu bu partide çocuklar korkunç kostümler giyerek şeker ve çikolata toplarlar. Aslında cadılar bayramı yabancı ülkelerde kutlanan bir gündür. Fakat zamanla bizim ülkemize de yayılmış ve kutlanmaya başlanmıştır. Cadılar bayramı parti malzemelerini taçlandıran en önemli eşya kostümlerdir. Etkileyici iskelet ve zombi kostümleri çocukları hem eğlendirir hem de herkesi korkutmalarına yardımcı olur.

Birde tabiki cadılar bayramı partisinin vazgeçilmez soruları vardır. Şeker mi? Şaka mı? Büyüklere yöneltilen bu soru ile iletilmek istenen; bana şeker mi vereceksin yoksa sana bir şaka mı yapayım? Sorusudur. Soruyu duyan büyükler çocuklara şeker ikram ederler. Çocuklar da bu şekerleri eğlenceli şeker torbalarında biriktirir. Ancak şeker verilmezse cadılar bayramının minikleri o kişiye şakalar yapar ve onu korkuturlar. Cadılar bayramının genel konsepti bu şekildedir. Peki eğlenceli, renkli ve aynı zamanda korkunç bir cadılar bayramı için parti malzemeleri nereden temin edilir? Tabii ki Partimanya’dan! Partimanya cadılar bayramı parti malzemeleri tam da miniklerin istediği türden. Bal kabakları, zombiler, iskeletler… Çocukların cadılar bayramı parti malzemesi için dilediği tüm her şey Partimanya ürünleri içerisinde mevcut.  Bu ürünlere lolipoplar da dahil. Çünkü cadılar bayramını cadılar bayramı yapan rengarenk lolipoplardır. Şeker poşetlerinin önemini de unutmamak gerek.

Partimanya cadılar bayramı parti malzemeleri içerisinde iskelet el şeklinde ve mumya şeklinde eğlenceli şeker poşetleri bulunmaktadır. Bu yıl cadılar bayramı partisinin en korkuncu ve en eğlenceli karakteri olmak isteyen tüm herkes Partimanya’ya başvurabilir.  Siyah ve turuncu rengin en özgün tasarımları burada sizleri bekliyor. Tüm ürünler %100 para iade garantili ürünlerdir. Partimanya cadılar bayramı partisi ile doyasıya bir eğlenceye hazır olun. Korku dünyasının kapıları aralanıyor. Şeker Mi ? yoksa Şaka Mı? Siz ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.