havaleindirim750.jpg (250 KB)

 

cadılar bayramı.jpg (213 KB)

Cadılar Bayramı Partisi

Partimanya ile cadılar bayramı partisini en muhteşem şekilde kutlamaya hazır mıyız? Cadılar bayramı partisi her zaman eğlence dolu olmuştur. Aslında öncelerde yabancı ülkelerde kutlanmaya başlansa da zamanla ülkemizde de yer almayı başarmıştır. Çocuklar cadılar bayramında eğlenceli cadı ve yaratık kostümleri giyerek şeker ve çikolata toplarlar. Daha sonrada bu bayram neşesini bir parti ile taçlandırırlar. Cadılar bayramı parti teması belki de en çok parti malzemesi gerektiren konsept türüdür.

Cadılar bayramı parti konsepti için temin edilmesi gereken malzemelerin başında kostümler, mekan süsleri, parti süsleme malzemeleri ve kostüm aksesuarları bulunur. Parti malzemeleri genelde turuncu ve siyah renktedir. Ayrıca gelenekselleşen kabak desenleri de parti malzemelerine eşlik eder. Diğer parti malzeme konseptleri dışında cadılar bayramı parti teması içerisinde şeker poşetleri ve lolipoplar da bulunur. 

Sıra geldi cadılar bayramını kutlanmaya değer yapan kostümlere. Partimanya olarak sizlere zombi kostümünden şeytana, iskelet kız kostümünden vampire kadar birçok cadılar bayramı kıyafet çeşidi sunmaktayız. Bizim sizlere önerdiğimiz en favori kostümler erkekte vampir kostümü kadınlarda ise zarif cadı kostümü. Kostüm tercihinizi yaptıktan sonra kostümü tamamlayacak aksesuarlar ile kombini tamamlayabilirsiniz. Mesela bir cadı kostümü belirlediyseniz sivri uçlu bir cadı şapkası kıyafetinizi tamamlayacaktır. Eğer bir cadılar bayramı partisi düzenliyorsak her şeyimiz eksiksiz olmalı öyle değil mi?

Sizde hemen sayfamızı inceleyip en güzel cadılar bayramı parti süslerimize göz atabilirsiniz. Ürünlerimiz oldukça kalitelidir. Bu nedenle kostüm ve aksesuarları uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi en uygun fiyatlar ile satışa sunmaktayız. Sizde hemen sipariş verin; kostümünüz ve tüm cadılar bayramı partisi malzemeleriniz kapınıza gelsin. Eğlenceli bir parti için tüm ürünler Partimanya’da. Sizlere zombi, vampir ve cadılar ile dolu bir cadılar bayramı partisi dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.