Beyaz Atlı Siteniz –Partimanya.com
08.02.2016

Bir varmış bir yokmuş. Yakın zaman içinde, kalbur saman içinde; doğum günü partisi düzenlemek isteyen küçük şirin bir prenses yaşarmış. Bu prenses; arkadaşlarının eğlendiği, kostümlerin giyildiği, renklerin dans ettiği bir parti olsun istiyormuş. Böyle bir parti daha önce yapılmadığından; parti malzemelerikostümler ve parti süslemelerini nerden alacağını bilmiyormuş. Bu yüzden kralından(babasından) yardım istemiş. Kralda prensesine en güzel partiyi düzenleyeceğine dair söz vermiş.

Kral, kızına verdiği sözü tutabilmek için tüm imkânlarını (kredi kartlarını 
J) seferber ederek başlamış kızının istediğiparti malzemelerini aramaya. Yaşadığı sarayda gezmedik dükkân, bakılmadık AVM bırakmayan kral; tüm ürünlerin bir arada olduğu ve kızının isteklerine cevap verecek bir yer bulamadığından yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaya başlamış. Ama krallar için verilen sözler, özellikle de çocuklarına verilen sözler çok değerli olduğundan başka yollar aramaya karar vermiş.

Sonunda kralın aklına bir fikir gelmiş. Google adında ki yüce bilgeden yardım alarak ne ararsa bulabileceği fikri kralı çok heyecanlandırmış ve hemen yüce bilge Google’dan yardım istemiş. Google’da kralın çaresizliğine çok üzülmüş ve parti malzemeleriparti kostümleri, parti süslemeleri konusunda süper güçleri olduğuna inanılan ‘’Beyaz Atlı Partimanya’yı’’ kralla tanıştırmış.Partimanya’nın sunduğu imkânları gören kral, tüm saraylara elçiler vasıtasıyla SMS ve e-mail yollayarak diğer kralların ve prenseslerin de partilerine iştirak etmelerini istemiş
J. Böylece saray tarihinde görülmemiş bir parti düzenlenmiş. Kızının yüzünde dans eden gülücükleri gören kral, Partimanya’ya sonsuz teşekkürlerini sunmuş.

Her anne baba evinin kralı - kraliçesi, her çocuk da ebeveynlerinin prensesi - prensidir. Siz de kendi masalınızı yazmak istiyorsanız, partimanya.com’u ziyaret ederek en yaratıcı parti malzemelerini alabilir ve çocuklarınıza masal gibi bir doğum günü partisi düzenleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.