Benim Renkli Vedam
08.02.2016

Nerede yapılacak, ne giyilecek, nasıl süslenecek, ne müzikler çalacak… Kocaman bir liste ve düşünülmesi gereken bir sürü ayrıntı! Neyse ki kız arkadaşlar var. Kız arkadaşlarınızın kıymetini bilin kızlar. Böyle günlerde resmen eliniz kolunuz oluyorlar, ne kadar çok o kadar iyi. 

Ne giyeceğime karar vermem tam tamına iki ayımı aldı. İki ayın sonunda ise biraz çılgın bir seçim yaptım fakat değdi, bence harikaydı. Kız kıza bir veda partisiydi bu adından da anlaşılacağı gibi. O nedenle eğlencede sınır koymadık hiç kendimize. Muhteşem bir partinin hazırlıkları da eksiksiz olmalıydı.

 

Tüm arkadaşlarımın bugünü güzel anımsamasını istedim. Mekanı ayarladıktan sonra hemen araştırmaya başladım; veda partilerinde kim neler yapmış bir liste çıkardım. Böyle bir parti yapacaksanız mutlaka parti malzemelerini araştırıp almalısınız. Öteki türlü sıradan bir günden farkı kalmıyor. Çılgın partimizin her şeyi çok çılgın olmalıydı elbette.Parti malzemeleri arasından en uçarı kaçarı, eğlenceli ne varsa seçtim.

Gelin damat konfetilerinden, davetiyelere, peçetesinden tabağına-bardağına aklınıza gelebilecek her şeyi aldım. Görseniz bayılırdınız, rengarenk ve hepsi birbirinden eğlenceli. Bir de herkes için küçük bir hediye aldım. Bu minik hediyeleri parti konseptine uydurdum. Her şey bütünlük içerisindeydi. Bunca şeyi nasıl hallettim bilmiyorum ama hiçbir aksilik çıkmadı o gün. Bu arada parti malzemeleri alırken seçtiğiniz her şeyin bütünlük oluşturmasına dikkat edin. Konsept dediğin bütünlüktür neticede.

Deli gibi eğlendik, dans ettik! Tüm sevdiklerim en özel günümde yanımdaydılar en önemlisi de bu tabii. Bir de veda partilerini kız-erkek karışık düzenliyorlar son moda öyleymiş. Siz boş verin modayı kızlar deli gibi eğlenip, bekarlığa en güzel vedayı ancak kız kıza yapabilirsiniz! Bu arada şimdi evliyim. Bunu yazarken geçmişe gittim, gene eğlendim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.