Balonlar Konuşuyor – Partimanya.com
08.02.2016

Partilerin, doğum günlerinin, yılbaşıların yani eğlenceye dair oluşturulan tüm ortamların vazgeçilmezleridir karikatür baloncukları. Aynı zamanda eğlencenin de renkleridir bu yumurcaklar. Artık daha da renkliler çünkü partimanya.com balonları konuşturmaya karar verdi. Hem de katıldığınz partinin verdiği hissiyatı dillendirerek konuşturuyorlar. Mesela sünnet partisine katıldınız ne demek isterdiniz? ‘’Sünnet var dediler geldik’’ olabilir mi? Ya da ‘’oldu da bitti maaşallah’’ hatta ‘’azıcık ucundan.’’ Sünnetler için kullanılan en eğlenceli cümlelerin başında bu zıpırlar gelir. Zaten başlı başına eğlenceli olan bu cümleler partimanya.com’la artık daha da eğlenceli. Birbirinden eğlenceli bu konuşma balonları, Partimanya’nın site vitrininde sizleri bekliyor.

 

Konuşma balonları sadece sünnetlerle de sınırlı değil; düğünler için gelin ve damat, doğum günleri için happy birthday, evlilik teklifi için mutlu son gibi daha birçok temaya sahip konuşma balonları. Tabi ki minikler unutulmadı. Balonlar onlar içinde konuştu. Prenses Sofia fotoğraf akesuarı, prenses geliyor fotoğraf aksesuarı ve Frozen Karlar Ülkesi fotoğraf aksesuarlarıyla süslenmiş balonlar da minikler için konuşuyorlar. Sadece konuşmakla kalmayıp aynı zamanda eğlendiriyorlar da.

 

Partimanya’nın her türlü eğlenceyi düşünerek tasarladığı bu balonlar, katıldığınız partilerde konuştukları kadar sizin konuşulmanızı da sağlayacaklar. Eğlencenin adresi partimanya.com; konuşma balonlarının yanında pinyata çeşitleri, baby shower, kostüm, aksesuar, bekarlığa veda, yılbaşı gibi parti trendlerini yakalamanızı sağlayor. Bence daha fazla konuşmaya gerek yok, bırakalım balonlar konuşsun

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.