Baby Shower’la Moral Depolayın - Partimanya.com
08.02.2016

Günümüzün son trend partilerinden olan ‘Baby Shower’, anne adaylarının doğum streslerini minimize ettiği gibi aynı zamanda aile bütçesine de katkı veriyor. Günümüzde yeni yeni düzenlenmeye başlanan Baby Shower partileri gün geçtikçe daha çok biliniyor ve düzenlendikçe benimseniyor. Bu parti kültürünün bilinirliği arttıkça, daha da rağbet göreceğinden şüphemiz yok.

 

Bilmeyenler ve daha önce duymayanlar için ‘baby shower’ partileri nasıl düzenlenir biraz bahsedelim. Öncelikle adına düzenlenecek anne adayının organizasyondan kesinlikle haberi olmamalı. Bundan dolayı partiyi düzenleyecek kişinin, anne adayının yakın arkadaşı veya akrabası olması mantıklı bir seçim olacaktır. Böylelikle partinin süpriz olması, anne adayını 2 kat mutlu edecektir. Başta da bahsettiğimiz gibi anne adayının mutlu olmasının yanı sıra, doğacak olan bebeğin temel ihtiyaçlarının giderilmesine çözüm yolu sunması, bu partiyi daha da anlamlı hale getiriyor. Tüm bu duygusal çabanın düzen içerisinde gerçekleştirimesi içinse partiyi düzenleyen kişinin, anne adayının veya doğacak bebeğin ihtiyaçlarını yazması ve bunu sosyal medya platformlarından davetlilere ulaştırması gerekiyor. Böylelikle partiye iştirak edecek olan kişiler, hem aynı hediyeleri almamış oluyorlar hem de ailenin gerçekten ihtiyaç duyduğu hediyelerle partiye samimiyeti de beraberlerinde getiriyorlar.  Anne adayı; parti süresince topladığı moraller beraber, doğum sürecini daha mutlu bir şekilde atlatıyor.

 

Bu partinin kültürümüze tam anlamıyla uymasının sebebi, dayanışmanın ön planda tutulması ve birlikteliğin pozitif etkisinin ihtiyacı olan anne adayına aktarılmasıdır. Bu partiyi eğlenceli kılan bir diğer sebep ise, davetlilerin sırayla bebek maması tatmasıdır. Eğlenceli dakikalar yaşatan ve yakın geleceğin annesine moral aşılayan Baby Shower’ınparti malzemelerini ise parti dünyasının güvenilir adresi Partimanya.com’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.