Baby Shower Partisi
08.02.2016
Sağolsunlar kız kardeşim ve en yakın arkadaşım bu süreçte sürekli yanımda oldular. Hamileyken hem çekilmez hem de daha ayrıntıcı oluyormuşum onu da öğrenmiş oldum. Baby Shower’ı nerede yapacağımı tam iki hafta düşündüm. Orada mı daha güzel olur burada mı derken bir kafede düzenlemeye karar verdim.
 
 
Bu kadar düşündün bu muydu yani diye düşünüyor olabilirsiniz. Durun açıklayayım; bir otelde yapacak olsaydım her şeyi onların ayarlayacağı bir organizasyon olacaktı. Hâlbuki ben tüm detaylarının bana ait olacağı bir Baby Shower düzenlemek istiyordum. O nedenle kafe en mantıklı seçimdi benim için. Ancak istediğim gibi bir kafe bulmam hiç de kolay olmadı. Tahmin edebileceğiniz gibi kafeler 100-150 kişilik, ancak benim çağıracağım kişi sayısı 35. Bu da demek oluyor ki orayı kapatmak imkânsız, o sebeple tanıdık tanımadık herkesin katılım göstereceği bir partiye dönüşecekti. O nedenle daha küçük bir yer aramaya başladım. Evime de yakın bir yerde çok sevimli bir kafe buldum ve orayla anlaştım. Sıra geldi parti malzemelerini ayarlamaya. İşte işin en zevkli kısmı da buydu bence.
 
Parti malzemelerine bakmadan önce kafamda belirlediğim şeyler vardı. Kendime bir liste çıkarmıştım zaten. Fakat o kadar çok şey var ki, listenin dışına taştım da taştım. Kendinizi durdurmanız imkânsız her şey düşünülmüş ve o kadar sevimliler ki almadan edemiyorsunuz zaten. Bu arada partimanya.com’dan hepsini uygun bir fiyata aldım. Kafe sahibi mekânını son gördüğünde tanıyamamıştı öyle söyleyeyim. Peçeteler, bardaklar masa örtüleri aklınıza gelebilecek her şey var. Sonuç olarak çok keyifli bir Baby Shower’dı. Sıcacık bir ortam sevdiklerimiz yanımızda daha ne ister ki insan.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.